WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

20,07 zł z VAT 16,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik zasilacz 48V 1.46A (48POW)

69,61 zł z VAT 56,59 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite TC (RB952Ui-5ac2nD-TC)

186,11 zł z VAT 151,31 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna PSN 3

Szafka wewnętrzna PSN 3

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania LZ-8/POL

38,13 zł z VAT 31,00 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

446,00 zł z VAT 362,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 1m

241,72 zł z VAT 196,52 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 100m

209,79 zł z VAT 170,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator