WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

22,31 zł z VAT 18,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

196,76 zł z VAT 159,97 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

391,02 zł z VAT 317,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

45,23 zł z VAT 36,77 zł netto

szt

Obudowa Rack 19" 2U, 130mm, pionowa, biała

Obudowa Rack 19" 2U, 130mm, pionowa, biała

Pionowa szafa wisząca Rack 19" 2U, 130 mm, biała

Producent: StalFlex

264,20 zł z VAT 214,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

34,97 zł z VAT 28,43 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

22,57 zł z VAT 18,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator