WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

18,79 zł z VAT 15,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 25/800 (2 otwory)

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Uwaga sam splitter bez injectora

Producent: brak danych

7,48 zł z VAT 6,08 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (szary)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

32,62 zł z VAT 26,52 zł netto

szt

RouterBoard hAP mini (RB931-2nD)

RouterBoard hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

73,03 zł z VAT 59,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

12,34 zł z VAT 10,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

12,78 zł z VAT 10,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator