WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

19,19 zł z VAT 15,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i czterema wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

11,69 zł z VAT 9,50 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite TC (RB952Ui-5ac2nD-TC)

178,05 zł z VAT 144,76 zł netto

szt

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w gigabitowy port Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac.

Producent: Ubiquiti Networks

269,37 zł z VAT 219,00 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

244,19 zł z VAT 198,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

18,97 zł z VAT 15,42 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

24,40 zł z VAT 19,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator