WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 15m

Producent: Opto

92,80 zł z VAT 75,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM3) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 15m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (żółty)

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

5,26 zł z VAT 4,28 zł netto

szt

Szafa stojąca 19" 15U GetFort, 600mm, drzwi szklane, czarna

1 498,45 zł z VAT 1 218,25 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 2m

29,82 zł z VAT 24,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 5m

43,37 zł z VAT 35,26 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

36,00 zł z VAT 29,27 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

28,34 zł z VAT 23,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator