WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 3dB 1310nm+1550nm

33,38 zł z VAT 27,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy LC/UPC(F) - LC/UPC(M) 3dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

8,27 zł z VAT 6,72 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator