WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

Producent: Opto

61,19 zł z VAT 49,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 40m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

23,17 zł z VAT 18,84 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,75 zł z VAT 14,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

24,05 zł z VAT 19,55 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

24,18 zł z VAT 19,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator