WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

39,53 zł z VAT 32,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków. Czarna powłoka z PCV zabezpiecza kabel przed wpływem czynników zewnętrznych.

Producent: Seven

323,49 zł z VAT 263,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 15m (szary)

16,47 zł z VAT 13,39 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 20m (szary)

Patchcord STP kat.6 20m (szary)

Patchcord ekranowany

28,27 zł z VAT 22,98 zł netto

szt

RouterBoard hAP mini (RB931-2nD)

RouterBoard hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

73,03 zł z VAT 59,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

38,23 zł z VAT 31,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator