WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

35,52 zł z VAT 28,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

BESTSELLER

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

Ubiquiti AirGrid M5 High Power jest kompletnym systemem radiowym 802.11a/n MIMO 1x1 przeznaczonym na pasmo 5GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

231,13 zł z VAT 187,91 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 20m (szary)

Patchcord STP kat.6 20m (szary)

Patchcord ekranowany

28,41 zł z VAT 23,10 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 10m (szary)

8,12 zł z VAT 6,60 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

RouterBoard SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

165,39 zł z VAT 134,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

27,80 zł z VAT 22,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 7m

42,53 zł z VAT 34,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator