WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

34,21 zł z VAT 27,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

48,33 zł z VAT 39,29 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator