WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

32,60 zł z VAT 26,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

15,10 zł z VAT 12,28 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m G657A2

25,58 zł z VAT 20,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator