WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

32,74 zł z VAT 26,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 10m

50,25 zł z VAT 40,85 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

28,17 zł z VAT 22,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator