WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

39,52 zł z VAT 32,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX

3,80 zł z VAT 3,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 7m

52,00 zł z VAT 42,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator