WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

23,54 zł z VAT 19,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MW 1,3-12

Akumulator MW 1,3-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-1,3Ah o wym. 97 x 43 x 59 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

27,55 zł z VAT 22,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Obejma kominowa "7"

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1.5m (szary)

3,96 zł z VAT 3,22 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

79,47 zł z VAT 64,61 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

29,20 zł z VAT 23,74 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

24,65 zł z VAT 20,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator