WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

20,47 zł z VAT 16,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tester Napięcia LCD AC/DC 12-220V

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

76,31 zł z VAT 62,04 zł netto

szt

Kabel zasilający kątowy DC (24V)

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

42,12 zł z VAT 34,24 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-40-30-16

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-40-30-16

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

29,40 zł z VAT 23,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m

26,17 zł z VAT 21,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator