WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

24,43 zł z VAT 19,86 zł netto

szt

Adapter PoE Multi

46,13 zł z VAT 37,50 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,12 zł z VAT 2,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

19,37 zł z VAT 15,75 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m

11,21 zł z VAT 9,11 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator