WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

20,59 zł z VAT 16,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

DishEter PRO 23 V

DishEter PRO 23 V

Kierunkowa antena paraboliczna z polaryzacją pionową

Producent: Cyberbajt

397,29 zł z VAT 323,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

21,70 zł z VAT 17,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,81 zł z VAT 15,29 zł netto

szt

1,33 zł z VAT 1,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 1m

234,93 zł z VAT 191,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

28,09 zł z VAT 22,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator