WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

20,96 zł z VAT 17,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

DishEter PRO 23 V

DishEter PRO 23 V

Kierunkowa antena paraboliczna z polaryzacją pionową

Producent: Cyberbajt

397,29 zł z VAT 323,00 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

100,48 zł z VAT 81,69 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

21,45 zł z VAT 17,44 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

13,90 zł z VAT 11,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator