WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy SC/APC(M)-SC/APC(F) 3dB 1310nm+1550nm

45,26 zł z VAT 36,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy SC/APC(F) - SC/APC(M) 3dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Organizer kabli poziomy 1U

21,57 zł z VAT 17,54 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

44,80 zł z VAT 36,42 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

51,76 zł z VAT 42,08 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator