WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1571

Producent: Option

277,59 zł z VAT 225,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1571 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 80km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1571nm
Długość fali RX
1571nm
Zasięg portu
80km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1611

1000Base-LX (1611nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

254,29 zł z VAT 206,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator