WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP 1.25Gbps, LC SM, 140km, CWDM TX1310-1450, DDM

Producent: Optec

1 429,26 zł z VAT 1 162,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1310-1450 nm (8 długości fali)
Długość fali RX
otwarta nm
Zasięg portu
36dB (140km)
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Coarse Wave  Division Multiplexing (CWDM)
tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
SFP

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1530nm, 40KM, DDM (S-C53DLC40D)

196,31 zł z VAT 159,60 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1411

1000Base-LX (1411nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

239,78 zł z VAT 194,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator