WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 1dB 1310nm+1550nm

41,36 zł z VAT 33,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy LC/UPC(F) - LC/UPC(M) 1dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator