WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 10dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Producent: Opto

36,84 zł z VAT 29,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 10dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 25/200/200 (2 otwory)

8,98 zł z VAT 7,30 zł netto

szt

Zasilacz PoE 15V 0.8A (ESD)

Zasilacz PoE 15V 0.8A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

22,80 zł z VAT 18,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator