WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 10dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Producent: Opto

36,84 zł z VAT 29,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 10dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 25/200/200 (2 otwory)

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 wtyk

Uwaga sam splitter bez injectora

Producent: brak danych

7,48 zł z VAT 6,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator