WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 10dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Producent: Opto

36,53 zł z VAT 29,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy SC/UPC(F) - SC/UPC(M) 10dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,02 zł z VAT 15,46 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

160,00 zł z VAT 130,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator