WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 10dB 1310nm+1550nm

31,96 zł z VAT 25,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy LC/UPC(F) - LC/UPC(M) 10dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

74,05 zł z VAT 60,20 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

288,73 zł z VAT 234,74 zł netto

szt

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

71,16 zł z VAT 57,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

12,52 zł z VAT 10,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

24,28 zł z VAT 19,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator