WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 10dB 1310nm+1550nm

32,04 zł z VAT 26,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy LC/UPC(F) - LC/UPC(M) 10dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,4-0,9mm

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

RouterBoard wAP (RBwAP2nD)

RouterBoard wAP (RBwAP2nD)

mały wodoodporny bezprzewodowy access point do montażu na suficie, ścianie czy słupie

Producent: MikroTik

158,55 zł z VAT 128,90 zł netto

szt

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

281,29 zł z VAT 228,69 zł netto

szt

RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: MikroTik

265,95 zł z VAT 216,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator