WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 10dB 1310nm+1550nm

32,24 zł z VAT 26,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy LC/UPC(F) - LC/UPC(M) 10dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netprotector 1P8L

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

szt

Akumulator MW 18-12F

Akumulator MW 18-12F

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 77 x 167 mm

Producent: MW Power

145,14 zł z VAT 118,00 zł netto

szt

RouterBoard wAP (RBwAP2nD)

RouterBoard wAP (RBwAP2nD)

mały wodoodporny bezprzewodowy access point do montażu na suficie, ścianie czy słupie

Producent: MikroTik

159,38 zł z VAT 129,58 zł netto

szt

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

246,79 zł z VAT 200,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator