WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN

Producent: MikroTik

828,04 zł z VAT 673,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN to zarządzalny 10-portowy switch. Wyposażony w 2x sloty SFP+ 10G oraz 8x portów 2.5 Gigabit Ethernet, 2-rdzeniowy procesor Marvell 98DX226S 800 MHz, 256 MB pamięci RAM i zaawansowany układ przełączający Marvell, który poradzi sobie nawet z największymi obciążeniami. Niesamowity układ przełączający Marvell 98DX226S i zintegrowany dwurdzeniowy procesor ARM mogą w pełni wykorzystać potencjał systemu RouterOS v7. Switch obsługuje sieci VLAN, ramki Jumbo, agregację łączy, reguły ACL i wiele więcej. Podoła nawet sprzętowo odciążony routing warstwy 3.

Świat sieci jest w ciągłym ruchu. Nawet małe biura odchodzą od połączeń gigabitowych na rzecz błyskawicznej łączności 2,5-gigabitowej. MikroTik CRS310-8G+2S+IN zapewnia narzędzia, które pozwolą prześcignąć konkurencję dzięki silnemu połączeniu ośmiu 2,5-gigabitowych portów Ethernet i dwóch 10-gigabitowych portów SFP+ w kompaktowym, wydajnym pakiecie. Co więcej, sloty SFP+ obsługują wiele szybkości transmisji danych: 1G, 2,5G i 10G. W razie potrzeby można więc używać tego przełącznika jako przełącznika 10x 2,5G.

Dostępnych jest wiele opcji montażu. Można łatwo zainstalować CRS310-8G+2S+IN w standardowej szafie 19" przy użyciu dostarczonych uszu montażowych. Inną opcją jest zakup zestawu akcesoriów RMK-2/10. Zestaw akcesoriów RMK-2/10 umożliwia zamontowanie dwóch urządzeń CRS310 w tym samym 1U 19" lub zamontować je w szafie 10". Wybór należy do użytkownika!
 
Najważniejsze cechy:
  • 2x sloty SFP+ 10 Gb/s
  • 8x portów 2.5 Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500 Mb/s
  • 1x port USB 2.0
  • system RouterOS v7 Level 5
  • uszy do montażu w szafie Rack w zestawie
MikroTik CRS310-8G+2S+IN
 
Procesor
98DX226S
Ilość rdzeni
2
Taktowanie
800 MHz
Architektura procesora
ARM 32bit
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć przechowywania
32 MB
Gigabitowe porty Ethernet
8x 2.5 Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500 Mb/s
Sloty SFP+
2x 10Gb
Switch chip
Marvell 98DX226S
System operacyjny
RouterOS v7 Level 5
Wymiary
200 x 206 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 60 st. C
Certyfikaty
CE, EAC, ROHS
Ilość złączy DC
1
Zakres napięcia
18-57
Zasilacz
24V 1.5A
Maks. pobór mocy
21 W (bez obciążenia)
34 W

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN

10-portowy switch typu desktop z 5x slotami SFP, 4x slotami SFP+, 1x portem Gigabit Ethernet (PoE-In)

Producent: MikroTik

752,27 zł z VAT 611,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt montażowy rackmount kit (RMK-2/10)

Uchwyt montażowy rackmount kit (RMK-2/10)

Uchwyty montażowe do montażu urządzeń w szafach Rack 10" i 19"

Producent: MikroTik

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Base Link BL-PDU198NS-18F listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, srebrna

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, srebrna

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m

70,60 zł z VAT 57,40 zł netto

szt

Patchcord SSTP (LSOH) kat.7 0.5m (szary)

Patchcord SSTP (LSOH) kat.7 0.5m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

4,56 zł z VAT 3,71 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

216,48 zł z VAT 176,00 zł netto

szt

Listwa antyprzepięciowa Acar F5 czarna 5m

Listwa antyprzepięciowa Acar F5 czarna 5m

Listwa zabezpieczająca przed przepięciami i zakłóceniami z sieci, posiada 5 standardowych gniazd i przewód zasilający o dł. 5 m

Producent: HSK Data

66,95 zł z VAT 54,43 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 5m (szary)

7,82 zł z VAT 6,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45

Producent: MikroTik

2 321,75 zł z VAT 1 887,60 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P)

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-16P-2S+OUT (netPower 16P)

16-portowy switch zewnętrzny z 16 portami Gigabit Ethernet PoE i 2x slotami SFP+, dual boot (RouterOS lub SwitchOS)

Producent: MikroTik

1 055,34 zł z VAT 858,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator