WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy SC/APC(M)-SC/APC(F) 5dB 1310nm+1550nm

47,98 zł z VAT 39,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy SC/APC(F) - SC/APC(M) 5dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U

22,88 zł z VAT 18,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

47,49 zł z VAT 38,61 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator