WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tłumik światłowodowy SC/APC(M)-SC/APC(F) 5dB 1310nm+1550nm

36,84 zł z VAT 29,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tłumik światłowodowy SC/APC(F) - SC/APC(M) 5dB typu adapterowego, 1310nm+1550nm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator