WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

Producent: Opto

17,74 zł z VAT 14,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 573,27 zł z VAT 2 905,10 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,70 zł z VAT 50,16 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

205,66 zł z VAT 167,20 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

102,83 zł z VAT 83,60 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

NOWOŚĆ!

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 4 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 41 Gb/s, prędkość przekazywania pakietów 61 Mp/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

534,71 zł z VAT 434,72 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator