WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

Producent: Opto

17,97 zł z VAT 14,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,66 zł z VAT 15,98 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,28 zł z VAT 22,18 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

19,10 zł z VAT 15,53 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

szt

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

119,33 zł z VAT 97,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

28,31 zł z VAT 23,02 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

25,58 zł z VAT 20,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator