WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

Producent: Opto

18,40 zł z VAT 14,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

75,18 zł z VAT 61,12 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

175,40 zł z VAT 142,60 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

974,16 zł z VAT 792,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,97 zł z VAT 7,29 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,71 zł z VAT 3,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m G657A2

38,94 zł z VAT 31,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,80 zł z VAT 9,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator