WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

Producent: Opto

18,33 zł z VAT 14,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 695,52 zł z VAT 3 004,49 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,83 zł z VAT 22,63 zł netto

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

239,28 zł z VAT 194,54 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

255,23 zł z VAT 207,50 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.

Producent: MikroTik

1 371,86 zł z VAT 1 115,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

17,98 zł z VAT 14,62 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

16,97 zł z VAT 13,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator