WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

Producent: Opto

18,08 zł z VAT 14,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,89 zł z VAT 34,87 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

175,84 zł z VAT 142,96 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 4 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 41 Gb/s, prędkość przekazywania pakietów 61 Mp/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

536,64 zł z VAT 436,29 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

19,19 zł z VAT 15,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 7m

41,24 zł z VAT 33,53 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

27,85 zł z VAT 22,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator