WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

Producent: Opto

18,03 zł z VAT 14,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik quickMOUNT PRO

24,19 zł z VAT 19,67 zł netto

szt

RouterBoard RB3011UiAS-RM

RouterBoard RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

654,36 zł z VAT 532,00 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,12 zł z VAT 3,35 zł netto

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

235,57 zł z VAT 191,52 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

NOWOŚĆ!

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 4 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 41 Gb/s, prędkość przekazywania pakietów 61 Mp/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

544,42 zł z VAT 442,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

12,34 zł z VAT 10,03 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator