WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 2m

Producent: Opto

250,43 zł z VAT 203,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ze złączami MPO-MPO, 12 włókien OM3. Patchcord typu B o długości 2 m.

Patchcord pozwala połączyć dwie wkładki typu QSFP+.

Patchcord MPO - MPO
 
Tłumienność
≤ 0,3 dB
Straty odbiciowe
≤ 45 dB
Powtarzalność
0,1 dB
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 85 st. C
Średnica kabla
3 mm

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

57,08 zł z VAT 46,41 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

9,53 zł z VAT 7,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator