WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

7,77 zł z VAT 6,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155, długie

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155, długie

Standardowe złącze rp-sma jednak z dłuższym korpusem ułatwiającym zarobienie złącza

Producent: brak danych

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-55B

Zasilacz buforowy AD-55B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 55W i napięciu wyjściowym 27,6V/2A

Producent: Mean Well

98,09 zł z VAT 79,75 zł netto

szt

TP-Link TL-WA850RE

TP-Link TL-WA850RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej. Wersja z portem LAN.

Producent: TP-Link

73,68 zł z VAT 59,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

7,16 zł z VAT 5,82 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,39 zł z VAT 14,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

25,26 zł z VAT 20,54 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

31,28 zł z VAT 25,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator