WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WA850RE

TP-Link TL-WA850RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej. Wersja z portem LAN.

Producent: TP-Link

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

91,20 zł z VAT 74,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

18,40 zł z VAT 14,96 zł netto

szt

TotoLink A3002RU

TotoLink A3002RU

AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router, obsługuje funkcję VLAN dla konfiguracji IPTV

Producent: TotoLink

158,88 zł z VAT 129,17 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

96,22 zł z VAT 78,23 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

19,74 zł z VAT 16,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator