WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

Producent: Opto

8,68 zł z VAT 7,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy AD-55B

Zasilacz buforowy AD-55B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 55W i napięciu wyjściowym 27,6V/2A

Producent: Mean Well

97,79 zł z VAT 79,50 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

TP-Link T1600G-28TS

TP-Link T1600G-28TS

Gigabitowy przełącznik inteligentny wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty SFP.

Producent: TP-Link

490,77 zł z VAT 399,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

8,79 zł z VAT 7,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

280,37 zł z VAT 227,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator