WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P4012 (12)

Producent: Tracom

8,67 zł z VAT 7,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Biała tacka na 12 spawów światłowodowych. Otwór w środku umożliwia montaż na śrubie. Po zdjęciu z zawiasów pokrywki, można umieszczać tacki jedna na drugiej.
Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość × szerokość × wysokość): 142 × 103 × 12 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,28 zł z VAT 8,36 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

BESTSELLER

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

Ubiquiti AirGrid M5 High Power jest kompletnym systemem radiowym 802.11a/n MIMO 1x1 przeznaczonym na pasmo 5GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

229,92 zł z VAT 186,93 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3210

TP-Link TL-SG3210

Zarządzalny 8-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP DEMO. Model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T2500G-10TS

Producent: TP-Link

431,42 zł z VAT 350,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

20,85 zł z VAT 16,95 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

138,15 zł z VAT 112,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa Tracom P027 (24)

17,16 zł z VAT 13,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator