WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

Producent: MikroTik

24,29 zł z VAT 19,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik quickMOUNT pro LHG (QMP-LHG) to zaawansowany uchwyt służący do montowania na ścianach lub słupach anten LHG, pozwala na obracanie anteny nawet o 140° w pionie jak i poziomie. Zintegrowana skala pozwala na idealne ustawienie anteny. Uchwyt przeznaczony jest do urządzeń z serii LHG.

Wymiary urządzenia
95 x 88 x 112 mm
Stopień regulacji
140°
Średnica uchwytu
35 mm
Maxymalna średnica masztu do montażu
65 mm
Maksymalny ciężar anteny
1,5 kg
Wytrzymałość obciążenia wiatrem
100 N

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail U.FL - N/ż (20 cm)

19,48 zł z VAT 15,84 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155C

Zasilacz buforowy AD-155C

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 156,55W i napięciu wyjściowym 54V/2,7A

Producent: Mean Well

185,73 zł z VAT 151,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-5AC-Gen2) PowerBeam 5AC Gen2

472,41 zł z VAT 384,07 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1530nm, 10KM, DDM (S+C53DLC10D)

732,02 zł z VAT 595,14 zł netto

szt

RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: MikroTik

255,84 zł z VAT 268,41 zł 208,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator