MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)
Producent: MikroTik
Dostępność: Dostępny
Wireless Wire Dish to zintegrowane urządzenie bezprzewodowe przeznaczone do pracy w paśmie 60 GHz, zgodnie ze standardem IEEE 802.11ad. Wyposażone zostało w czterordzeniowy procesor ARM Cortex A7 o przepustowości 716 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Dołączono antenę siatkową o średnicy 391 mm, taką samą jak w zwykłej wersji LHG. Dzięki antenie typu grid poprawiono odporność na wiatr.
Zestaw zawiera dwa sparowane ze sobą modele LHG 60G oraz niezbędne akcesoria dla obu CPE: zasilacz 24 V DC, 0.38 A, gigabitowy PoE injector oraz uchwyt montażowy. Urządzenia mogą być zasilane przez pasywne PoE lub PoE 802.3af/at.
Wireless Wire Dish umożliwia zestawienie wydajnego połączenia typu punk-punkt. Doskonale sprawdzi się do zestawiania linków w mocno zaszumionych rejonach, np. jeżeli chcemy podłączyć klienta biznesowego w centrum miasta. Darmowe pasmo 60 GHz póki co jest wolne od zakłóceń i umożliwia stworzenie połączeń o dużej przepustowości.
Najważniejsze cechy:
  • zestaw składający się z 2 urządzeń LHG 60G (RBLHGG-60AD)
  • praca w paśmie 60 GHz
  • kompatybilność ze standardem 802.11ad
  • zasięg transmisji do 1500 metrów
  • przepustowość do 2 Gb/s
  • RouterOS Level 3
LHG 60G (RBLHGG-60AD)
Procesor
IPQ-4019
Architektura
ARM (32 bitowy)
Ilość rdzeni procesora
4
Taktowanie
716 MHz
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Interfejs ethernet
1 gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Pasmo pracy
60 GHz
Moduł radiowy
QCA6335
Sposób zasilania
Dwie możliwości: Pasywne PoE, napięcie 12 - 57 V DC
PoE 802.3af/at 48 V DC
Maksymalny pobór mocy
5 W
Wymiary
Średnica: 391 mm
Głębokość: 222 mm
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 3
Skład zestawu
Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)
2x urządzenia LHG 60G
2x zasilacz 24 V DC, 0.38 A
2x gigabitowy PoE injector
2x uchwyt nasłupowy (LHG mount)
Produkty Pokrewne/Powiązane
Jirous JH-LHG osłona antyzakłóceniowa dla LHG (2 szt.)
Zestaw 2 szt. osłon antyzakłóceniowych dla urządzeń z serii LHG.
Producent: Jirous
Dostępność: Chwilowy brak towaru
szt
MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)
MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)
Bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń na długich dystansach.
Producent: MikroTik
szt
MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)
Uchwyt mocujący na ścianach lub słupach anteny LHG.
MikroTik solidMOUNT - uchwyt precyzyjny do LHG
Precyzyjny uchwyt montażowy do urządzeń z serii LHG oraz LHG XL.
MikroTik Wireless Wire (RBwAPG-60adkit)
Wspiera standard 802.11ad i pracuje w paśmie 60 GHz. Zestaw dwóch urządzeń wAP 60G (RBwAPG-60ad), zasięg do 200m
MikroTik Wireless Wire Cube Pro (CubeG-5ac60aypair)
Para urządzeń punkt-punkt na odległość do 1km, 60GHz, standard 802.11ad/ay z zapasowym radiem 5 GHz i portem Gigabit Ethernet
MikroTik Wireless Wire nRAY (nRAYG-60adpair)
Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1,5 km
Uchwyt montażowy nasłupowy LHG mount (LHGmount)
Uchwyt montażowy przeznaczony dla urządzeń z serii LHG oraz LHG XL
Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)
Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Patchcord UTP kat.5e 2m (szary)
Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka) kat.5e
Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM
1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM
Producent: Option
Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m
Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC
Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC, klasa reakcji na ogień Eca, box 305m
Producent: Solarix
Produkty z tej samej kategorii
MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)
Urządzenie do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi