WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

118,08 zł z VAT 96,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Precyzyjny uchwyt (Lite) przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

Wersja Lite uchwytu wykonana jest z blachy aluminiowej PA11 o grubości 2,5 mm. Uchwyt znacznie ułatwia wizowanie anteny Wireless Wire Dish, która ze względu na pracę w częstotliwości 60GHz posiada bardzo wąski kąt promieniowania. Precyzyjna regulacja kąta nachylenia anteny odbywa się w płaszczyźnie poziomej (o 20°) oraz pionowej (o 50°) za pomocą 4 śrub na klucz płaski 13 mm.

Odpowiednia grubość aluminium oraz dodatkowe przetłoczenia na krawędziach zapewniają wystarczającą sztywność i precyzję wizowania anteny.
 
Uchwyt został pomalowany farbą proszkową strukturalną, tym samym zabezpieczony jest przed czynnikami atmosferycznymi (utlenianie, śniedzenie). Natomiast elementy złączne (nitonakrętki, śruby i cybanty) wykonane są ze stali i zostały poddane cynkowaniu galwanicznemu. Cybanty pozwalają na zamontowanie uchwytu na masztach o średnicy 26-53 mm. 
Uchwyt umożliwia płynną i precyzyjną regulację anteny w:
pionie
50°
poziomie
20°

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

RouterBoard Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 089,98 zł z VAT 886,16 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gumowa osłona wtyku RJ-45, szara

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Zasilacz 24V 1A dla płyt RouterBoard

Zasilacz 24V 1A dla płyt RouterBoard

Zasilacz przeznaczony do RB433/RB333

Producent: brak danych

23,14 zł z VAT 18,81 zł netto

szt

Zasilacz 12V 1A

17,13 zł z VAT 13,93 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków. Czarna powłoka z PCV zabezpiecza kabel przed wpływem czynników zewnętrznych.

Producent: Seven

355,47 zł z VAT 289,00 zł netto

szt

RouterBoard wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

NOWOŚĆ!

RouterBoard wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

Punkt dostępowy, licencja L4, szerokość wiązki głównej 180°. Zaprojektowana do połączeń wielopunktowych.

Producent: MikroTik

714,65 zł z VAT 581,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1490nm, 40KM, DDM (S-C49DLC40D)

196,31 zł z VAT 159,60 zł netto

szt

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 277,31 zł z VAT 1 038,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator