WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Uchwyt wykonany jest z blachy stalowej kwasoodpornej o grubości 2 mm. Uchwyt znacznie ułatwia wizowanie anteny Wireless Wire Dish, która ze względu na pracę w częstotliwości 60GHz posiada bardzo wąski kąt promieniowania. Precyzyjna regulacja kąta nachylenia anteny odbywa się w płaszczyźnie poziomej (o 20°) oraz pionowej (o 50°) za pomocą 4 śrub na klucz płaski 13 mm.

Uchwyt umożliwia płynną i precyzyjną regulację anteny w:
pionie
50°
poziomie
20°

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

NOWOŚĆ!

RouterBoard Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 156,20 zł z VAT 940,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km

Producent: Option

58,97 zł z VAT 47,94 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km

Producent: Option

62,43 zł z VAT 50,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt na szynę DIN 35mm

Uchwyt na szynę DIN 35mm

Uchwyt do SXT z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

Producent: brak danych

12,05 zł z VAT 9,80 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy boczny 60 prawy

31,49 zł z VAT 25,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator