WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

17,00 zł z VAT 13,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,47 zł z VAT 6,07 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

11,29 zł z VAT 9,18 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e, typ EZ, przelotowy

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e, typ EZ, przelotowy

Złącze modularne RJ45 8p8c kat.5e drut, typ EZ, przelotowe

0,23 zł z VAT 0,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

52,43 zł z VAT 42,63 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

67,55 zł z VAT 54,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator