WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz przeznaczony do RB433/RB333

Producent: brak danych

23,76 zł z VAT 19,32 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,02 zł z VAT 55,30 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,38 zł z VAT 3,56 zł netto

szt

MikroTik Groove 52 (RBGroove52HPn)

MikroTik Groove 52 (RBGroove52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4 GHz lub 5 GHz.

Producent: MikroTik

214,68 zł z VAT 174,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

23,63 zł z VAT 19,21 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

24,54 zł z VAT 19,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator