WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

14,96 zł z VAT 12,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "5"

70,05 zł z VAT 56,95 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

143,20 zł z VAT 116,42 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,66 zł z VAT 10,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

29,89 zł z VAT 24,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator