WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

14,49 zł z VAT 11,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,78 zł z VAT 7,14 zł netto

szt

TP-Link T1600G-28TS

TP-Link T1600G-28TS

Gigabitowy przełącznik inteligentny wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty SFP.

Producent: TP-Link

490,77 zł z VAT 399,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,29 zł z VAT 17,31 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

19,94 zł z VAT 16,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator