WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

28,98 zł z VAT 23,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 3m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik LHG 4G kit (RBLHGR&R11e-4G)

MikroTik LHG 4G kit (RBLHGR&R11e-4G)

LHG obsługujące LTE (pasma LTE 3, 7, 20, 31, 41n, 42 i 43). Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi.

Producent: MikroTik

625,85 zł z VAT 508,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

18,89 zł z VAT 15,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator