WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

43,84 zł z VAT 35,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 3m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

40,89 zł z VAT 33,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

26,79 zł z VAT 21,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator