WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

36,75 zł z VAT 29,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 3m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

56,36 zł z VAT 45,82 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m

26,47 zł z VAT 21,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator