WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

28,75 zł z VAT 23,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 3m. Włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik LHG 4G kit (RBLHGR&R11e-4G)

MikroTik LHG 4G kit (RBLHGR&R11e-4G)

LHG obsługujące LTE (pasma LTE 3, 7, 20, 31, 41n, 42 i 43). Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi.

Producent: MikroTik

621,05 zł z VAT 504,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,56 zł z VAT 10,21 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,58 zł z VAT 22,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator