WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

D-Link DEM-311GT

Producent: D-Link

220,54 zł z VAT 179,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

  • 1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex)
  • Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s
  • Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x
  • Wymiana "na gorąco"
  • IEEE 802.3z
  • Kontrola przepływu IEEE 802.3x
  • Światłowód Multimode 62,5/125 µm o maksymalnej długości 220 m
  • Światłowód Multimode 50,0/125 µm o maksymalnej długości 550 m
Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Multimode 50/125 µm o maksymalnej długości 550 m, światłowód Multimode 62,5/125 µm o maksymalnej długości 220 m, tryb pełnodupleksowy, kontrola przepływu 802.3x, wymiana "na gorąco".

Opis Techniczny:
 
Kod Producenta
DEM-311GT
Łącze optyczne
1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex)
Łącze fizyczne
Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s
Typ portów
LC
Zgodność ze standardem
IEEE 802.3z, Kontrola przepływu IEEE 802.3x
Przepustowość
2000 Mb/s
Sygnalizacja LED
Nie
Zasilanie
3.3V

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

83,78 zł z VAT 68,11 zł netto

szt

Planet MFB-FX

Planet MFB-FX

100Base-FX (1310nm), MM LC, 2km

Producent: Planet

64,49 zł z VAT 52,43 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator