WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

D-Link DEM-311GT

Producent: D-Link

242,31 zł z VAT 197,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

D-Link DEM-311GT to wielomodowy światłowodowy przekaźnik SFP 1000Base‑SX.

DEM-311GT 850nm wielomodowy przekaźnik SFP/mini-GBIC charakteryzujący się wysoką jakością. Wspiera pełny dupleks i oferuje gigabitowe prędkości przesyłania przez wielomodowy światłowód na odległość do 220 m i 550 m przez światłowody odpowiednio 62.5µm i 50µm. Urządzenie jest zamknięte w metalowej obudowie, co ma na celu zmniejszenie EMI oraz zwiększenie wytrzymałości. DEM-311GT, który jest objęty standardową gwarancją producenta oraz bezpłatnym wsparciem technicznym, można wymieniać bez przerywania pracy.

Moduł DEM-311GT wykorzystuje standardowe złącze dupleksowe (złącze LC) do podłączania kabli światłowodowych. Spełnia standardy przemysłowe i jest kompatybilny z przełącznikami gigabitowymi D-Link. Wszystkie transceivery D-Link obsługują funkcję hot plug. Podłączenie transceivera do zasilanego urządzenia nie spowoduje żadnych problemów. Pozwala to na podłączenie lub odłączenie transceivera bez przerywania pracy pozostałej części sieci, co ułatwia konserwację i znacznie skraca czas przestoju.
 
Transceivery D-Link Gigabit SFP podłącza się do przełączników Gigabit i Fast Ethernet za pośrednictwem ich gniazd GBIC. Pozwalają na rozbudowę sieci Gigabit Ethernet, zapewniając szybkie połączenia światłowodowe. Transceivery światłowodowe są wyposażone w standardowe złącza duplex LC w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności. Można je podłączać podczas pracy i są zgodne ze specyfikacją Multi-Source Agreement (MSA).
 
Pakiet SFP (Small Form Pluggable)
Transceivery Gigabit SFP wykorzystują konstrukcję SFP (Small Form-factor Pluggable). Zapewniają niezbędne wzmocnienie sygnału, aby dane były przesyłane do kabla sieciowego z portu i odwrotnie. Obudowa SFP jest korzystna, ponieważ jest mniejsza niż inne obudowy, takie jak Xenpak, X2 i 10G XFP, zapewniając niższe koszty, mniejsze zakłócenia w zasilaniu i większą gęstość portów.
 
Wiele zastosowań
Zastosowania transceiverów światłowodowych serii DEM-300 obejmują rozproszone przetwarzanie wieloprocesorowe, kaskadowanie przełączników gigabitowych, szybki transfer plików we/wy, aplikacje rozszerzające magistralę oraz przedłużacze kanałów/przechowywanie danych. Ta wszechstronność jest nieoceniona dla rozwijającej się sieci i pomaga rozwijać się infrastrukturze wraz z firmą.
 
Możliwość podłączania podczas pracy
Wszystkie transceivery D-Link można podłączać podczas pracy. Możesz podłączyć urządzenie nadawczo-odbiorcze, gdy system jest włączony, bez powodowania żadnych problemów i łatwo wymieniać je na inne bez konieczności ponownego uruchamiania przełącznika za każdym razem. Pozwala to na dodawanie i usuwanie modułów bez przerywania pracy sieci, ułatwiając konserwację i znacznie skracając przestoje.

Najważniejsze cechy:
  • Port 1000Base-SX (standard IEEE 802.3z)
  • Złącze LC Duplex
  • Praca w trybie pełnego dupleksu
  • Obsługa kontroli przepływu 802.3x
  • Typ światłowodu: światłowód wielomodowy 50 um lub 62.5 do 550 m
  • Długość fali: 1310 nm
  • Wsparcie zasilania: 3,3 V
  • Możliwość podłączania podczas pracy
  • Produkt laserowy klasy 1 (zgodny z normą EN60825-1)
  • Wskaźnik wykrycia sygnału TTL
  • Metalowa obudowa dla niższych EMI
D-Link DEM-311GT
Dystans transmisji
550 m
Funkcje sprzętowe
Interfejsy
1 port 1000Base-SX
Typ współczynnika kształtu
SFP
Złącze
Duplex LC
Jednokierunkowa / dwukierunkowa
Jednokierunkowa
Obsługuje kabel światłowodowy
Wielomodowy
Normy
IEEE 802.3z 1000Base-SX
Odległość między danymi
Do 550 m
Szybkość transmisji
1 Gbit/s
Długość fali
850 nm
Wyjściowa moc optyczna (Tx)
Maks.: -3 dBm
Min: -10 dBm
Wejściowa moc optyczna (Rx)
Maks.: -3dBm
Min: -20 dBm
Czułość
20 dBm
Typ kabla
Kabel optyczny wielomodowy: 50/125 μm - 550 m
Obsługiwane funkcje
Hot Pluggable
Zgodność z MSA
Zgodność z RoHS
Parametry fizyczne
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
55,4 x 13,7 x 8,5 mm
Warunki pracy
Zasilanie
3,3 V
Maks. prąd wejściowy
300 mA
Temperatura
Praca: 0 do 70 °C
Przechowywanie: -40 do 85 °C
Wilgotność
Podczas pracy: 0% do 85%.
Podczas przechowywania: 0% do 85%.

Produkty Pokrewne/Powiązane

D-Link DEM-310GT

D-Link DEM-310GT

1000Base-LX (1310nm), SM LC Duplex, 10km

Producent: D-Link

346,96 zł z VAT 282,08 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

1 573,17 zł z VAT 1 279,00 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1531

1000Base-LX (1531nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

289,30 zł z VAT 235,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator