WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

D-Link DEM-310GT

Producent: D-Link

304,38 zł z VAT 247,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Opis Techniczny:
Kod Producenta
DEM-310GT
Łącze miedziane
nie dotyczy
Łącze optyczne
Port światłowodowy LC 1000 Mb/s LX (standard IEEE 802.3z)
Łącze fizyczne
Światłowód Singlemode 9/125 µm o maksymalnej długości 10 km
Typ portów
Mini GBIC, 1000BaseLX (LC-Duplex)
Zgodność ze standardem
Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s, IEEE 802.3z
Sygnalizacja LED
Nie
Informacje dodatkowe
Kontrola przepływu IEEE 802.3x, Wymiana "na gorąco",

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 40km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

91,99 zł z VAT 74,79 zł netto

szt

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

NOWOŚĆ!

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

65,09 zł z VAT 52,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator