WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

D-Link DEM-310GT

Producent: D-Link

346,96 zł z VAT 282,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

D-Link DEM-310GT to jednoportowy minimoduł GBIC dla 1000BaseLX (LC Duplex).

DEM-310GT to 1310 nm jednomodowy Transceiver SFP (mini-GBIC). Wspiera pełny dupleks, połączenia o gigabitowej szybkości przez pojedynczy 9µm światłowód na odległościach do 10 km. Urządzenie jest zamknięte w metalowej obudowie, co ma na celu zmniejszenie EMI oraz zwiększenie wytrzymałości. Transceiver DEM-310GT, który jest objęty dwuletnią gwarancją producenta oraz bezpłatnym wsparciem technicznym, można wymieniać bez przerywania pracy.

Moduł DEM-310GT wykorzystuje standardowe złącze dupleksowe (złącze LC) do podłączenia kabli światłowodowych. Spełnia standardy przemysłowe i jest kompatybilny z przełącznikami gigabitowymi D-Link. Wszystkie moduły D-Link obsługują funkcję hot plug. Podłączenie modułu do zasilanego urządzenia nie spowoduje żadnych problemów. Pozwala to na podłączenie lub odłączenie modułu bez przerywania pracy reszty sieci, co ułatwia konserwację i znacznie skraca czas przestoju.
 
Transceivery D-Link Gigabit SFP podłącza się do przełączników Gigabit i Fast Ethernet za pośrednictwem ich gniazd GBIC. Pozwalają na rozbudowę sieci Gigabit Ethernet, zapewniając szybkie połączenia światłowodowe. Transceivery światłowodowe są wyposażone w standardowe złącza duplex LC w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności. Można je podłączać podczas pracy i są zgodne ze specyfikacją Multi-Source Agreement (MSA).
 
Pakiet SFP (Small Form Pluggable)
Transceivery Gigabit SFP wykorzystują konstrukcję SFP (Small Form-factor Pluggable). Zapewniają niezbędne wzmocnienie sygnału, aby dane były przesyłane do kabla sieciowego z portu i odwrotnie. Obudowa SFP jest korzystna, ponieważ jest mniejsza niż inne obudowy, takie jak Xenpak, X2 i 10G XFP, zapewniając niższe koszty, mniejsze zakłócenia w zasilaniu i większą gęstość portów.
 
Wiele zastosowań
Zastosowania transceiverów światłowodowych serii DEM-300 obejmują rozproszone przetwarzanie wieloprocesorowe, kaskadowanie przełączników gigabitowych, szybki transfer plików we/wy, aplikacje rozszerzające magistralę oraz przedłużacze kanałów/przechowywanie danych. Ta wszechstronność jest nieoceniona dla rozwijającej się sieci i pomaga rozwijać się infrastrukturze wraz z firmą.
 
Możliwość podłączania podczas pracy
Wszystkie transceivery D-Link można podłączać podczas pracy. Możesz podłączyć urządzenie nadawczo-odbiorcze, gdy system jest włączony, bez powodowania żadnych problemów i łatwo wymieniać je na inne bez konieczności ponownego uruchamiania przełącznika za każdym razem. Pozwala to na dodawanie i usuwanie modułów bez przerywania pracy sieci, ułatwiając konserwację i znacznie skracając przestoje.

Najważniejsze cechy:
  • Port 1000Base-LX (standard IEEE 802.3z)
  • Złącze LC Duplex
  • Praca w trybie pełnego dupleksu
  • Obsługa kontroli przepływu 802.3x
  • Typ światłowodu: światłowód jednomodowy 9um, do 10 km
  • Długość fali: 1310 nm
  • Wsparcie zasilania: 3,3 V
  • Budżet mocy: 10,5 dB
  • Możliwość podłączania podczas pracy
  • Produkt laserowy klasy 1 (zgodny z normą EN60825-1)
  • Wskaźnik wykrycia sygnału TTL
  • Metalowa obudowa dla niższych EMI
D-Link DEM-310GT
Dystans transmisji
4-20km
Funkcje sprzętowe
Interfejsy
1 port 1000Base-LX
Typ współczynnika kształtu
SFP
Złącze
Duplex LC
Jednokierunkowa / dwukierunkowa
Jednokierunkowa
Obsługuje kabel światłowodowy
Jednomodowy
Normy
IEEE 802.3z 1000Base-LX
Odległość transmisji danych
10 km
Szybkość transmisji danych
1,25 Gbit/s
Długość fali
1310 nm
Długość fali roboczej odbiornika
1260 nm - 1610 nm
Wyjście mocy optycznej (Tx)
Maks.: -3 dBm
Min: -9 dBm
Wejściowa moc optyczna (Rx)
Maks.: -3 dBm
Min: -22 dBm
Czułość
22 dBm
Typ kabla
Optyka jednomodowa 9/125 μm
Obsługiwane funkcje
Hot Pluggable
Zgodność z MSA
Zgodność z RoHS
Parametry fizyczne
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
55,4 x 13,7 x 8,5 mm
Warunki pracy
Zasilanie
3,3 V
Maks. prąd wejściowy
220mA
Temperatura
Praca: 0 do 70 °C
Przechowywanie: -40 do 85 °C
Wilgotność
Podczas pracy: 0% do 85%.
Podczas przechowywania: 0% do 85%.

Produkty Pokrewne/Powiązane

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

1000Base-SX (850nm), MM LC Duplex, 550m

Producent: D-Link

242,31 zł z VAT 197,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia do 30m

Producent: MikroTik

245,98 zł z VAT 199,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator