WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

Producent: Option

80,63 zł z VAT 65,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
23dB / 40km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy SCP-50-24

Zasilacz buforowy SCP-50-24

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 50W i napięciu wyjściowym 27,6V/1,8A

Producent: Mean Well

91,70 zł z VAT 74,55 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

20,27 zł z VAT 16,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

19,78 zł z VAT 16,08 zł netto

szt

Bateria alkaliczna Verbatim AA-LR6 Mignon 1.5V 4szt (folia)

NOWOŚĆ!

7,75 zł z VAT 6,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Miedziany, pasywny kabel SFP28 o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

156,10 zł z VAT 126,91 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

94,60 zł z VAT 76,91 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator