WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

Producent: Option

90,59 zł z VAT 73,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
23dB / 40km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy AD-155C

Zasilacz buforowy AD-155C

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 156,55W i napięciu wyjściowym 54V/2,7A

Producent: Mean Well

287,70 zł z VAT 233,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

22,77 zł z VAT 18,51 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Nadają się do złącz: SC, FC, ST, E2000

17,87 zł z VAT 14,53 zł netto

szt

Bateria alkaliczna Verbatim AA-LR6 Mignon 1.5V 4szt (folia)

7,75 zł z VAT 6,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

76,41 zł z VAT 62,12 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

83,60 zł z VAT 67,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator