WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Producent: Option

43,70 zł z VAT 35,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (fioletowy)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Maskownica/zaślepka 19" 1U czarna

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: TP-Link

77,48 zł z VAT 62,99 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

1000Base-LX (1550nm), SM LC, 80km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

174,81 zł z VAT 142,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator