WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Producent: Option

40,47 zł z VAT 32,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,32 zł z VAT 14,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czerwony)

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

szt

Tenda PH6 KIT

Tenda PH6 KIT

Zestaw dwóch transmiterów sieciowych AV1000 z przejściem AC.

Producent: Tenda

193,60 zł z VAT 157,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)

MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE kat.6 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi.

Producent: MikroTik

654,52 zł z VAT 532,13 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

58,45 zł z VAT 47,52 zł netto

szt

1 158,66 zł z VAT 942,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator