WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Producent: Option

36,76 zł z VAT 29,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Puszka połączeniowa ekranowana kat. 6

8,47 zł z VAT 6,89 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

53,30 zł z VAT 43,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

"Wyczynowa" zaciskarka z najwyższej półki

Producent: Hanlong

153,50 zł z VAT 124,80 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

300,64 zł z VAT 244,42 zł netto

szt

Karabińczyk I-K10 10x100 mm

2,55 zł z VAT 2,07 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

64,59 zł z VAT 52,51 zł netto

szt

Ubiquiti Multi-Mode Optical Module, 1G, Duplex, 2-Pack (UACC-OM-MM-1G-D-2, UF-MM-1G)

79,42 zł z VAT 64,57 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator