WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Producent: Option

40,74 zł z VAT 33,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

9,00 zł z VAT 7,32 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5XHD) airFiber 5XHD

Ubiquiti (AF-5XHD) airFiber 5XHD

AirFiber 5XHD jest pierwszym linkiem radiowym wykorzystującym moduł LTU, oferując dzięki niemu szerokość kanału do 100 MHz. Układ LTU przełamuje ograniczenia nałożone przez standard Wi-Fi 802.11.

Producent: Ubiquiti Networks

1 726,43 zł z VAT 1 403,60 zł netto

szt

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

Karta przeznaczona do wykorzystania w serwerach.
Intel 82599ES, PCI-E x8, Dual SFP+ 10Gb/s, Fiber NIC Server Adapter

Producent: LR-Link

936,03 zł z VAT 761,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

40,32 zł z VAT 32,78 zł netto

szt

Planet MFB-FX

Planet MFB-FX

100Base-FX (1310nm), MM LC, 2km

Producent: Planet

64,49 zł z VAT 52,43 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator