WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Puszka połączeniowa ekranowana kat. 5e

Producent: brak danych

7,44 zł z VAT 6,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Puszka połączeniowa ekranowana
  • Złącza typu IDC
  • Wymiary: 66x36x26 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO10, na przewód okrągły ø 10 mm

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

56,15 zł z VAT 45,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona złącza BNC/m zaciskanego na RG59

0,74 zł z VAT 0,60 zł netto

szt

Złącze MMCX kątowe, zaciskane na RG174

6,37 zł z VAT 5,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator