WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

83,36 zł z VAT 67,77 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

40,98 zł z VAT 33,32 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

185,63 zł z VAT 150,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

21,50 zł z VAT 17,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator