WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

470,03 zł z VAT 382,14 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

457,56 zł z VAT 372,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

40,36 zł z VAT 32,81 zł netto

szt

Mercusys MS105G

Mercusys MS105G

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

41,00 zł z VAT 33,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SG3452

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SG3452

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 48x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP

Producent: TP-Link

1 407,11 zł z VAT 1 143,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

28,07 zł z VAT 22,82 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 5m

33,84 zł z VAT 27,51 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator