WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

8,27 zł z VAT 6,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

52,94 zł z VAT 43,04 zł netto

szt

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

84,75 zł z VAT 68,90 zł netto

szt

Tenda A15

Tenda A15

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC750.

Producent: Tenda

131,00 zł z VAT 106,50 zł netto

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

27,69 zł z VAT 22,51 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 2m

29,62 zł z VAT 24,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator