WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,26 zł z VAT 3,46 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,78 zł z VAT 7,14 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,94 zł z VAT 7,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

18,93 zł z VAT 15,39 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator