WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patch panel UTP 19" kat.5e, 48 portów z listwą

Producent: brak danych

162,24 zł z VAT 131,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Base Link BL-PPU19482-5EL to 48-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 2U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19". Jest przeznaczony do pracy w instalacjach teleinformatycznych, które nie są narażone na działanie zakłóceń elektromagnetycznych.

Złącza szczelinowe typu Krone posiadają kolorowe kodowanie ułatwiające prawidłową instalację okablowania w standardach T568A i T568B. Każdy z portów posiada własną numerację. Prosty dostęp do złącz z tyłu panela zapewnia łatwą konserwację oraz rekonfigurację połączeń. Każdy punkt krosowy posiada pole opisowe wyposażone w miejsce na wymienne etykiety, pozwalające na wielokrotne opisywanie poszczególnych portów.

Obudowa BL-PPU19482-5EL została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej walcowanej na zimno, malowanej proszkowo. Patch panel posiada parametry transmisyjne zgodne z wytycznymi EN50173 dla klasy D (kat.5E) oraz częstotliwość pracy do 100 MHz, pozwalające na transmisję Gigabit Ethernet.

Najważniejsze cechy:
  • 48 portów RJ-45
  • klasa D (kat.5e)
  • montaż w szafach rack 19"
  • nieekranowany
  • kolor czarny

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

371,26 zł z VAT 301,84 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (zielony)

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca z 9 gniazdami z wyłącznikiem przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,61 zł z VAT 3,75 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,46 zł z VAT 35,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patch panel UTP 19" kat.6, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.6, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U

Producent: brak danych

108,01 zł z VAT 87,81 zł netto

szt

Patch panel modularny 19" 1U 24 porty, szary

NOWOŚĆ!

Patch panel modularny 19" 1U 24 porty, szary

Przeznaczony do montażu modułów typu RJ45 keystone w różnych konfiguracjach. Integralny z gniazdami Cat.5e, Cat.6 oraz Cat6a

Producent: StalFlex

55,35 zł z VAT 45,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator