WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patch panel UTP 19" kat.5e, 48 portów z listwą

Producent: brak danych

148,83 zł z VAT 121,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Base Link BL-PPU19482-5EL to 48-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 2U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19". Jest przeznaczony do pracy w instalacjach teleinformatycznych, które nie są narażone na działanie zakłóceń elektromagnetycznych.

Złącza szczelinowe typu Krone posiadają kolorowe kodowanie ułatwiające prawidłową instalację okablowania w standardach T568A i T568B. Każdy z portów posiada własną numerację. Prosty dostęp do złącz z tyłu panela zapewnia łatwą konserwację oraz rekonfigurację połączeń. Każdy punkt krosowy posiada pole opisowe wyposażone w miejsce na wymienne etykiety, pozwalające na wielokrotne opisywanie poszczególnych portów.

Obudowa BL-PPU19482-5EL została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej walcowanej na zimno, malowanej proszkowo. Patch panel posiada parametry transmisyjne zgodne z wytycznymi EN50173 dla klasy D (kat.5E) oraz częstotliwość pracy do 100 MHz, pozwalające na transmisję Gigabit Ethernet.

Najważniejsze cechy:
  • 48 portów RJ-45
  • klasa D (kat.5e)
  • montaż w szafach rack 19"
  • nieekranowany
  • kolor czarny

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-48-Lite) EdgeSwitch 48, Lite Non-POE

1 691,52 zł z VAT 1 375,22 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

110,70 zł z VAT 90,00 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą v2

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą v2

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

87,40 zł z VAT 71,06 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patch panel UTP 10" kat.5e, 8 portów

Patch panel UTP 10" kat.5e, 8 portów

8-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5 o wysokości 1U do szaf 10"

Producent: brak danych

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

szt

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

140,22 zł z VAT 114,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator