WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patch panel UTP 19" kat.5e, 48 portów z listwą

Producent: brak danych

180,85 zł z VAT 147,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Base Link BL-PPU19482-5EL to 48-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 2U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19". Jest przeznaczony do pracy w instalacjach teleinformatycznych, które nie są narażone na działanie zakłóceń elektromagnetycznych.

Złącza szczelinowe typu Krone posiadają kolorowe kodowanie ułatwiające prawidłową instalację okablowania w standardach T568A i T568B. Każdy z portów posiada własną numerację. Prosty dostęp do złącz z tyłu panela zapewnia łatwą konserwację oraz rekonfigurację połączeń. Każdy punkt krosowy posiada pole opisowe wyposażone w miejsce na wymienne etykiety, pozwalające na wielokrotne opisywanie poszczególnych portów.

Obudowa BL-PPU19482-5EL została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej walcowanej na zimno, malowanej proszkowo. Patch panel posiada parametry transmisyjne zgodne z wytycznymi EN50173 dla klasy D (kat.5E) oraz częstotliwość pracy do 100 MHz, pozwalające na transmisję Gigabit Ethernet.

Najważniejsze cechy:
  • 48 portów RJ-45
  • klasa D (kat.5e)
  • montaż w szafach rack 19"
  • nieekranowany
  • kolor czarny

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (szary)

1,61 zł z VAT 1,31 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

904,63 zł z VAT 735,47 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-48-Lite) EdgeSwitch 48, Lite Non-POE

1 900,07 zł z VAT 1 544,77 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

48,43 zł z VAT 39,37 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 350 mm, 1U, czarna

Półka do szafy 19", z otworami, 350 mm, 1U, czarna

Wyposażona w przepust o średnicy Ø45, umożliwiający przełożenie kabla zasilającego.

Producent: StalFlex

64,99 zł z VAT 52,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty IDC

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty IDC

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

89,79 zł z VAT 73,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

121,40 zł z VAT 98,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator