WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

19,67 zł z VAT 15,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

20,54 zł z VAT 16,70 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,02 zł z VAT 13,84 zł netto

szt

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury z kablem i wtyczką RJ11 do LAN kontrolera

Producent: brak danych

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Spliter RJ12 1Wire/i2c/ DS18B20 do LK2/ K3 z przedłużaczem

27,06 zł z VAT 22,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 20m

90,28 zł z VAT 73,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m G657A2

27,95 zł z VAT 22,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator