WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

21,28 zł z VAT 17,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury z kablem i wtyczką RJ11 do LAN kontrolera

Producent: brak danych

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

75,58 zł z VAT 61,45 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

168,10 zł z VAT 136,67 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

22,95 zł z VAT 18,66 zł netto

szt

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 3m

30,97 zł z VAT 25,18 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

19,31 zł z VAT 15,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator