WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

21,22 zł z VAT 17,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,35 zł z VAT 14,92 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,98 zł z VAT 15,43 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 600x600

Stelaż zapasu kabla 600x600

Grubość ramienia: 5 mm

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi U6+ (U6-Plus)

Ubiquiti UniFi U6+ (U6-Plus)

Łączna prędkość radiowa do 3 Gb/s w pasmach 5 GHz WiFi 6 (2x2 MU-MIMO i OFDMA) i 2,4 GHz 2x2 MIMO

Producent: Ubiquiti

460,00 zł z VAT 373,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

31,56 zł z VAT 25,66 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m

15,97 zł z VAT 12,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator