WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

31,66 zł z VAT 25,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC, klasa reakcji na ogień Eca, box 305 m

Producent: Solarix

562,85 zł z VAT 457,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

26,37 zł z VAT 21,44 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny, SXKD-5E-FTP-PE

Wysokiej jakości zewnętrzny, ekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE, klasa reakcji na ogień Fca, box 305 m

Producent: Solarix

598,70 zł z VAT 486,75 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

28,59 zł z VAT 23,24 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8x portów PoE, 802.3af/at + 4x sloty SFP, RouterOS L5

Producent: MikroTik

814,46 zł z VAT 662,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

25,08 zł z VAT 20,39 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

23,85 zł z VAT 19,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator