WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

33,78 zł z VAT 27,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

25,29 zł z VAT 20,56 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

30,50 zł z VAT 24,80 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Zewnętrzny ekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

670,90 zł z VAT 545,45 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

953,25 zł z VAT 775,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

18,88 zł z VAT 15,35 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m

41,21 zł z VAT 33,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator