WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

29,67 zł z VAT 24,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

26,79 zł z VAT 21,78 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Zewnętrzny ekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

580,99 zł z VAT 472,35 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

657,90 zł z VAT 534,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 3m

27,00 zł z VAT 21,95 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

20,11 zł z VAT 16,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator