WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Producent: MikroTik

248,80 zł z VAT 202,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S to najmniejszy przełącznik MikroTika wyposażony w sloty SFP zamiast portów Ethernetowych. Posiada procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz oraz 128 MB pamięci RAM. Za uplink odpowiada gigabitowy port Combo (SFP/ Ethernet), dzięki czemu nowemu CRSowi zapewniono uniwersalność. Urządzenie posiada 5 slotów SFP, może być zasilane przez PoE lub standardowo przez wtyk DC. Zakres napięcia wejściowego: 11 - 30 V, w zestawie dołączony jest zasilacz 24 V, 0.8 A.

CRS106-1C-5S to jedno z najtańszych urządzeń oferujących aż 6 slotów SFP. Posiada system RouterOS z licencją Level 5 i umożliwia pełne zarządzanie siecią. Doskonale sprawdzi się w aktywnych sieciach światłowodowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 slotów SFP
  • 1 slot Combo (Ethernet / SFP)
  • procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz
  • 128 MB pamięci RAM
  • RouterOS z licencją Level 5
CRS106-1C-5S
 
Procesor
QCA8511
Taktowanie procesora
400 MHz
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
SFP
5x 1.25G slot SFP
Wsparcie DDMI
Wkładek nie ma w zestawie!
Port Combo
1 (gigabitowy Ethernet / SFP)
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
11 - 30 V DC
Maksymalny pobór mocy
11 W
Port serial
RJ45
Wymiary
114 x 137 x 29 mm
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,18 zł z VAT 7,46 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

46,90 zł z VAT 38,13 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,37 zł z VAT 2,74 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG1024

TP-Link TL-SG1024

Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: TP-Link

418,19 zł z VAT 339,99 zł netto

szt

Netgear FS105 (FS105-300PES)

Netgear FS105 (FS105-300PES)

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: Netgear

115,99 zł z VAT 94,30 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator