WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Producent: MikroTik

212,74 zł z VAT 172,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S to najmniejszy przełącznik MikroTika wyposażony w sloty SFP zamiast portów Ethernetowych. Posiada procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz oraz 128 MB pamięci RAM. Za uplink odpowiada gigabitowy port Combo (SFP/ Ethernet), dzięki czemu nowemu CRSowi zapewniono uniwersalność. Urządzenie posiada 5 slotów SFP, może być zasilane przez PoE lub standardowo przez wtyk DC. Zakres napięcia wejściowego: 11 - 30 V, w zestawie dołączony jest zasilacz 24 V, 0.8 A.

CRS106-1C-5S to jedno z najtańszych urządzeń oferujących aż 6 slotów SFP. Posiada system RouterOS z licencją Level 5 i umożliwia pełne zarządzanie siecią. Doskonale sprawdzi się w aktywnych sieciach światłowodowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 slotów SFP
  • 1 slot Combo (Ethernet / SFP)
  • procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz
  • 128 MB pamięci RAM
  • RouterOS z licencją Level 5
CRS106-1C-5S
 
Procesor
QCA8511
Taktowanie procesora
400 MHz
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
SFP
5x 1.25G slot SFP
Wsparcie DDMI
Wkładek nie ma w zestawie!
Port Combo
1 (gigabitowy Ethernet / SFP)
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
11 - 30 V DC
Maksymalny pobór mocy
11 W
Port serial
RJ45
Wymiary
114 x 137 x 29 mm
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

207,03 zł z VAT 168,32 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-X) EdgeRouter X, 5x Gigabit Ethernet

212,37 zł z VAT 172,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UAP-AC-M) UniFi AP AC Mesh

393,93 zł z VAT 320,27 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,78 zł z VAT 7,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 505,11 zł z VAT 1 223,67 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN

24x gigabitowych portów 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X, 1x gniazdo SFP, 1x microUSB (opcjonalnie dla modemu 3G), 1x port szeregowy (RJ45)

Producent: MikroTik

705,68 zł z VAT 573,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator