WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

11,96 zł z VAT 9,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 1m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

25,84 zł z VAT 21,01 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

20,95 zł z VAT 17,03 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

99,30 zł z VAT 80,73 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

91,00 zł z VAT 73,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

82,66 zł z VAT 67,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

16,49 zł z VAT 13,41 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

74,35 zł z VAT 60,45 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

66,05 zł z VAT 53,70 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

13,83 zł z VAT 11,24 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

57,72 zł z VAT 46,93 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

49,09 zł z VAT 39,91 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

40,45 zł z VAT 32,89 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

30,69 zł z VAT 24,95 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

11,29 zł z VAT 9,18 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,16 zł z VAT 1,76 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

7,26 zł z VAT 16,80 zł 5,90 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

73,92 zł z VAT 60,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

12,51 zł z VAT 10,17 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657A2

11,82 zł z VAT 9,61 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

66,97 zł z VAT 54,45 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,36 zł z VAT 8,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator