WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

15,51 zł z VAT 12,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 2m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

5,72 zł z VAT 4,65 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

176,37 zł z VAT 143,39 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-PRO-INS) AirGateway PRO Installer

Ubiquiti (AG-PRO-INS) AirGateway PRO Installer

Umożliwia podłączenie urządzeń klienckich (CPE) do sieci airMAX i przeprowadzenie pełnego ustawiania, konfiguracji oraz provisioningu na miejscu. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

202,79 zł z VAT 164,87 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

95,78 zł z VAT 77,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

10,06 zł z VAT 8,18 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0,5m

25,42 zł z VAT 20,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator