WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

74,59 zł z VAT 60,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 40m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

23,31 zł z VAT 18,95 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

18,88 zł z VAT 15,35 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

89,61 zł z VAT 72,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

82,09 zł z VAT 66,74 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

14,88 zł z VAT 12,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

67,08 zł z VAT 54,54 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

59,58 zł z VAT 48,44 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

12,45 zł z VAT 10,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

52,08 zł z VAT 42,34 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

44,27 zł z VAT 35,99 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

10,80 zł z VAT 8,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

36,49 zł z VAT 29,67 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

27,66 zł z VAT 22,49 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

10,18 zł z VAT 8,28 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

164,78 zł z VAT 133,97 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator