WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

21,25 zł z VAT 17,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 7m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

11,53 zł z VAT 9,37 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

11,37 zł z VAT 9,24 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

40,42 zł z VAT 32,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

31,12 zł z VAT 25,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

36,29 zł z VAT 29,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator