WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

11,93 zł z VAT 9,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,52 zł z VAT 7,74 zł netto

szt

Netprotector z PoE 1Gb Rack 19″ - 24 porty

586,71 zł z VAT 477,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

20,82 zł z VAT 16,93 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m G657A2

14,29 zł z VAT 11,62 zł netto

szt

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.
Następca LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) o identycznych parametrach.

Producent: Ubiquiti Networks

353,96 zł z VAT 287,77 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

24,18 zł z VAT 19,66 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

19,09 zł z VAT 15,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator