WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

11,72 zł z VAT 9,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód telefoniczny, biały 100 m

55,35 zł z VAT 45,00 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

Pigtail U.FL - SMA/ż (20 cm)

19,02 zł z VAT 15,46 zł netto

szt

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

34,56 zł z VAT 28,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

29,36 zł z VAT 23,87 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0.5m

27,23 zł z VAT 22,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator