WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

11,69 zł z VAT 9,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

27,17 zł z VAT 22,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy Delta 27.6V.

Producent: Delta Electronics

141,45 zł z VAT 115,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

9,89 zł z VAT 8,04 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m G657A2

14,00 zł z VAT 11,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m

16,24 zł z VAT 13,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,11 zł z VAT 15,54 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

12,24 zł z VAT 9,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator