WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

10,50 zł z VAT 8,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ11 z pozłacanymi pinami

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Wspornik słupowy hakowy CS100

7,60 zł z VAT 6,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

7,36 zł z VAT 5,98 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory)

12,55 zł z VAT 10,20 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,74 zł z VAT 2,23 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

8,59 zł z VAT 6,98 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

171,22 zł z VAT 139,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator