WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

Producent: Opto

23,55 zł z VAT 19,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz przeznaczony do RB433/RB333

Producent: brak danych

23,09 zł z VAT 18,77 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, linka

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, linka

Link - elastyczna do tworzenia patchcordów

Producent: Seven

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,40 zł z VAT 85,69 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

Producent: brak danych

57,81 zł z VAT 47,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

20,02 zł z VAT 16,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

9,46 zł z VAT 7,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator