WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

Producent: Opto

26,45 zł z VAT 21,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 0,5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

45,58 zł z VAT 37,06 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

48,43 zł z VAT 39,37 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

13,67 zł z VAT 11,11 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x450 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

271,40 zł z VAT 220,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

22,04 zł z VAT 17,92 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator