WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

22,98 zł z VAT 18,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

337,86 zł z VAT 274,68 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

37,44 zł z VAT 30,44 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

40,34 zł z VAT 32,80 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

26,64 zł z VAT 21,66 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 20m

97,42 zł z VAT 79,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator