WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

21,67 zł z VAT 17,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

11,05 zł z VAT 8,98 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,78 zł z VAT 16,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,13 zł z VAT 14,74 zł netto

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

46,04 zł z VAT 37,43 zł netto

szt

MikroTik wsAP ac lite (RBwsAP-5Hac2nD)

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

19,51 zł z VAT 15,86 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

11,93 zł z VAT 9,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator