WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

21,35 zł z VAT 17,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

283,53 zł z VAT 230,51 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

szt

MikroTik wsAP ac lite (RBwsAP-5Hac2nD)

180,43 zł z VAT 146,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

33,63 zł z VAT 27,34 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m G657A2

32,05 zł z VAT 26,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator