WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SF1008D

Producent: TP-Link

39,11 zł z VAT 31,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Switch TP-Link TL-SF1008D znajduje szerokie zastosowanie w małych sieciach komputerowych oraz sieciach osiedlowych. Posiada funkcję Auto MDI/MDIX pozwalającą zapomnieć instalatorowi o problemie połączeń "na wprost" lub "na krzyż". Przełącznik TL-SF1008D idealnie nadaje się do łączenia w sieć komputerów stacjonarnych jak i przenośnych oraz innych urządzeń sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • 8x portów RJ45 10/100Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie - auto-MDI/MDIX)
  • Technologia Green Ethernet, oszczędność energii do 60%
  • Kontrola przepływu IEEE 802.3x zapewniająca niezawodną transmisję
  • Obudowa typu desktop, możliwy montaż w szafie
  • Brak konieczności konfiguracji dzięki funkcji plug and play
Standardy
IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX
Topologia
Gwiazda
Protokół
CSMA/CD
Prędkości transmisji
Ethernet: 10Mbps (half duplex), 20Mbps (full duplex),
Fast Ethernet: 100Mbps (half duplex), 200Mbps (full duplex)
Medium sieciowe
10Base-T: skrętka UTP kategorii 3, 4, 5 cable (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ohm STP (max 100m)
100Base-Tx: skrętka UTP kategorii 5, 5e cabble (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ohm STP (max 100m)
Liczba portów
Sygnalizacja LED
Zasilanie, Polączenie
Metoda transmisji
Zachowaj i prześlij (Store and Forward)
Adresowanie MAC
Automatyczna aktualizacja tablicy mac-adresów
Wymiary
140 x 85 x 30 mm
Zasilanie
AC5V
Temperatura
Pracy: 0°C ÷ 40°C
Składowania: -40°C ÷ -70°C
Wilgotność
Pracy: 10% - 90%
Składowania: 5% - 95%

Pliki załączone do produktu

TL-SF1008D_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,46 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Signamax 065-77BSM

Signamax 065-77BSM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: Signamax

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Zasilacz 9V 2A

Zasilacz np. do urządzeń firmy TP-Link

Producent: brak danych

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netgear FS116

Netgear FS116

Niezarządzalny 16-portowy switch Fast Ethernet w metalowej obudowie

Producent: Netgear

248,41 zł z VAT 201,96 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Netgear FS105 (FS105-300PES)

Netgear FS105 (FS105-300PES)

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: Netgear

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator