WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SF1008D

Producent: TP-Link

39,11 zł z VAT 31,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Switch TP-Link TL-SF1008D znajduje szerokie zastosowanie w małych sieciach komputerowych oraz sieciach osiedlowych. Posiada funkcję Auto MDI/MDIX pozwalającą zapomnieć instalatorowi o problemie połączeń "na wprost" lub "na krzyż". Przełącznik TL-SF1008D idealnie nadaje się do łączenia w sieć komputerów stacjonarnych jak i przenośnych oraz innych urządzeń sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • 8x portów RJ45 10/100Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie - auto-MDI/MDIX)
  • Technologia Green Ethernet, oszczędność energii do 60%
  • Kontrola przepływu IEEE 802.3x zapewniająca niezawodną transmisję
  • Obudowa typu desktop, możliwy montaż w szafie
  • Brak konieczności konfiguracji dzięki funkcji plug and play
Standardy
IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX
Topologia
Gwiazda
Protokół
CSMA/CD
Prędkości transmisji
Ethernet: 10Mbps (half duplex), 20Mbps (full duplex),
Fast Ethernet: 100Mbps (half duplex), 200Mbps (full duplex)
Medium sieciowe
10Base-T: skrętka UTP kategorii 3, 4, 5 cable (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ohm STP (max 100m)
100Base-Tx: skrętka UTP kategorii 5, 5e cabble (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ohm STP (max 100m)
Liczba portów
Sygnalizacja LED
Zasilanie, Polączenie
Metoda transmisji
Zachowaj i prześlij (Store and Forward)
Adresowanie MAC
Automatyczna aktualizacja tablicy mac-adresów
Wymiary
140 x 85 x 30 mm
Zasilanie
AC5V
Temperatura
Pracy: 0°C ÷ 40°C
Składowania: -40°C ÷ -70°C
Wilgotność
Pracy: 10% - 90%
Składowania: 5% - 95%

Pliki załączone do produktu

TL-SF1008D_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,46 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,37 zł z VAT 14,12 zł netto

szt

Antena kierunkowa Log-Periodic Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630 (5m)

Antena kierunkowa Log-Periodic Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630 (5m)

Antena logarytmiczna przeznaczona jest do stosowania w systemach telefonii GSM/DCS/UMTS/HSDPA pracujących w paśmie 800-2170 MHz.

Producent: Dipol

88,56 zł z VAT 72,00 zł netto

szt

Antena telewizyjna 44/21-69 DVB-T UHF Tri Digit

Antena telewizyjna 44/21-69 DVB-T UHF Tri Digit

Tri Digit jest anteną 44-elementową na kanały 21-69.

Producent: Dipol

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda TEG1124P-24-250W

NOWOŚĆ!

Tenda TEG1124P-24-250W

Switch 24 gigabitowe porty PoE 10/100/1000 Mb/s. Oferujący 4 tryby pracy: CCTV, Standard, VLAN i Izolacja.

Producent: Tenda

921,27 zł z VAT 1 165,30 zł 749,00 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-10P

D-Link DGS-1210-10P

Zarządzalny 10-portowy gigabitowy switch Smart z 8 portami PoE+ i z 2 slotami SFP

Producent: D-Link

553,28 zł z VAT 449,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator