WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SF1024D

Producent: TP-Link

158,92 zł z VAT 129,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Switch TP-Link TL-SF1024D przeznaczony jest do tworzenia sieci na potrzeby małych przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Urządzenie posiada obudowę rack-ową co umożliwia jego montaż w szafach 19". Wszystkie porty posiadają funkcję Auto MDI/MDIX co umożliwia podłączanie do nich zarówno komputerów jak i następnych switchy bez potrzeby stosowania kabli cross-owanych.

Standardy
IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX
Topologia
Gwiazda
Protokół
CSMA/CD
Prędkości transmisji
Ethernet:
10Mbps (half duplex), 20Mbps (full duplex),
Fast Ethernet:
100Mbps (half duplex), 200Mbps (full duplex)
Medium sieciowe
10Base-T: skrętka UTP kategorii 3, 4, 5 cable (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ohm STP (max 100m)
100Base-Tx: skrętka UTP kategorii 5, 5e cabble (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ohm STP (max 100m)
Liczba portów
24
Sygnalizacja LED
Zasilanie, Połączenie
Metoda transmisji
Zachowaj i prześlij (Store and Forward)
Adresowanie MAC
Automatyczna aktualizacja tablicy MAC-adresów
Wymiary (W x D x H)
440 x 180 x 44 mm
Zasilanie
100-240V, 50-60Hz
Temperatura
Pracy: 0°C ÷ 40°C
Składowania: -40°C ÷ -70°C
Wilgotność
Pracy: 10% - 90%
Składowania: 5% - 95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

SparkLAN WMIA-123AG

BESTSELLER

SparkLAN WMIA-123AG

Karta radiowa miniPCI w standardzie 802.11a/b/g ze złączem U.FL

Producent: SparkLAN

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

TotoLink S808

TotoLink S808

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TotoLink

38,28 zł z VAT 31,12 zł netto

szt

RouterBoard RB911-2Hn

RouterBoard RB911-2Hn

MikroTik RouterBoard RB911 jest małym routerem klienckim ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy.

Producent: MikroTik

130,87 zł z VAT 106,40 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

5,36 zł z VAT 4,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DGS-1100-08

D-Link DGS-1100-08

Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart

Producent: D-Link

125,72 zł z VAT 102,21 zł netto

szt

Ubiquiti (US-16-150W) UniFi Switch 16, 150W

1 285,35 zł z VAT 1 045,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator