WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SF1024D

Producent: TP-Link

148,83 zł z VAT 121,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Switch TP-Link TL-SF1024D przeznaczony jest do tworzenia sieci na potrzeby małych przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Urządzenie posiada obudowę rack-ową co umożliwia jego montaż w szafach 19". Wszystkie porty posiadają funkcję Auto MDI/MDIX co umożliwia podłączanie do nich zarówno komputerów jak i następnych switchy bez potrzeby stosowania kabli cross-owanych.

Standardy
IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX
Topologia
Gwiazda
Protokół
CSMA/CD
Prędkości transmisji
Ethernet:
10Mbps (half duplex), 20Mbps (full duplex),
Fast Ethernet:
100Mbps (half duplex), 200Mbps (full duplex)
Medium sieciowe
10Base-T: skrętka UTP kategorii 3, 4, 5 cable (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ohm STP (max 100m)
100Base-Tx: skrętka UTP kategorii 5, 5e cabble (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ohm STP (max 100m)
Liczba portów
24
Sygnalizacja LED
Zasilanie, Połączenie
Metoda transmisji
Zachowaj i prześlij (Store and Forward)
Adresowanie MAC
Automatyczna aktualizacja tablicy MAC-adresów
Wymiary (W x D x H)
440 x 180 x 44 mm
Zasilanie
100-240V, 50-60Hz
Temperatura
Pracy: 0°C ÷ 40°C
Składowania: -40°C ÷ -70°C
Wilgotność
Pracy: 10% - 90%
Składowania: 5% - 95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1005D

TP-Link TL-SF1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

31,00 zł z VAT 25,20 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

TP-Link TL-WA801ND

TP-Link TL-WA801ND

Access Point TL-WA801ND pozwala w łatwy i bezpieczny sposób na połączenie komputerów bezprzewodowo. Urządzenie jest zgodne ze standardami 802.11b/g/n co pozwala uzyskać prędkości przesyłania danych aż do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

114,39 zł z VAT 93,00 zł netto

szt

Zasilacz PoE 48V 0.5A (ESD)

Zasilacz PoE 48V 0.5A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

33,35 zł z VAT 27,11 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (ES-12F) EdgeSwitch 12 Fiber

871,74 zł z VAT 708,73 zł netto

szt

TP-Link TL-SG116

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SG116

16-portowy switch gigabitowy.

Producent: TP-Link

247,23 zł z VAT 201,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator