WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

21,57 zł z VAT 17,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

20,97 zł z VAT 17,05 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

20,43 zł z VAT 16,61 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

52,67 zł z VAT 42,82 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

12,18 zł z VAT 9,90 zł netto

szt

MikroTik stojak Rack 19" 10U (SR-10U)

215,04 zł z VAT 174,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

17,50 zł z VAT 14,23 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

30,73 zł z VAT 24,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator