WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

21,57 zł z VAT 17,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

72,45 zł z VAT 58,90 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

8,52 zł z VAT 6,93 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

WYPRZEDAŻ

9,69 zł z VAT 7,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

7,91 zł z VAT 6,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

26,41 zł z VAT 21,47 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator