WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

18,36 zł z VAT 14,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,49 zł z VAT 14,22 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 8,5dBi na pasmo 2,4GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 5 km. DEMO.

Producent: Ubiquiti Networks

188,45 zł z VAT 153,21 zł netto

szt

Szafka wzmocniona do montażu naściennego SP-19" 15U 400

980,31 zł z VAT 797,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

17,16 zł z VAT 13,95 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator