WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

18,81 zł z VAT 15,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,91 zł z VAT 14,56 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 8,5dBi na pasmo 2,4GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 5 km. DEMO.

Producent: Ubiquiti Networks

193,01 zł z VAT 156,92 zł netto

szt

Szafka wzmocniona do montażu naściennego SP-19" 15U 400

750,30 zł z VAT 610,00 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,37 zł z VAT 3,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

33,64 zł z VAT 27,35 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

25,88 zł z VAT 21,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator