WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

20,22 zł z VAT 16,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,51 zł z VAT 17,49 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (biały)

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

Szafka wzmocniona do montażu naściennego SP-19" 15U 400

1 094,70 zł z VAT 890,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,98 zł z VAT 15,43 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

23,47 zł z VAT 19,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator