WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

92,87 zł z VAT 75,50 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,67 zł z VAT 7,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

370,18 zł z VAT 300,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator