WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

26,10 zł z VAT 21,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

5,20 zł z VAT 4,23 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 80x80

5,41 zł z VAT 4,40 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

69,13 zł z VAT 56,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 3m

29,88 zł z VAT 24,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 5m

29,84 zł z VAT 24,26 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

34,02 zł z VAT 27,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator