WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

26,62 zł z VAT 21,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

20,87 zł z VAT 16,97 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

198,73 zł z VAT 161,57 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

22,63 zł z VAT 18,40 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

48,49 zł z VAT 39,42 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 7m

11,93 zł z VAT 9,70 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

24,51 zł z VAT 19,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator