WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

27,85 zł z VAT 22,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

21,84 zł z VAT 17,76 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

188,93 zł z VAT 153,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

23,67 zł z VAT 19,24 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

50,71 zł z VAT 41,23 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

59,15 zł z VAT 48,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

48,33 zł z VAT 39,29 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 7m

11,51 zł z VAT 9,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator