WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

25,63 zł z VAT 20,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

20,11 zł z VAT 16,35 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

173,87 zł z VAT 141,36 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

21,77 zł z VAT 17,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

46,67 zł z VAT 37,94 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

54,45 zł z VAT 44,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

23,62 zł z VAT 19,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 30m

142,21 zł z VAT 115,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator