WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

20,48 zł z VAT 16,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,81 zł z VAT 14,48 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 12x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 12 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

125,23 zł z VAT 101,81 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

22,19 zł z VAT 18,04 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,46 zł z VAT 18,26 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

712,77 zł z VAT 579,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,30 zł z VAT 9,19 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

50,33 zł z VAT 40,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator