WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 2m (szary)

6,72 zł z VAT 5,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord podwójnie ekranowany kategorii 6a z wtykami RJ-45. Przeznaczony głównie do transmisji w sieciach 10 Gigabit Ethernet. Patchcordy te cechują się bardzo dobrymi parametrami transmisyjnymi oraz wysoką trwałością. Zastosowanie ekranu z folii aluminiowej dla każdej pary oraz oplotu w postaci siatki wokół wszystkich par, skutecznie zapobiega zakłóceniom elektromagnetycznym pochodzącym z otoczenia. Specjalny kształt zalewanej osłony o niewielkich rozmiarach zapewnia możliwość stosowania w panelach krosowych o dużej gęstości upakowania portów.
Do produkcji patchcordów zostały wykorzystane złącza z wysokiej jakości kontaktami platerowanymi złotem. Układ żył jest zgodny z ANSI/TIA/EIA-568-B. Patchcordy spełniają wymagania norm ISO/IEC 11801 class Ea oraz TIA/EIA-568B.2-1.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-110

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

24,35 zł z VAT 19,80 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

501,90 zł z VAT 408,05 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0.5m

19,19 zł z VAT 15,60 zł netto

szt

MikroTik RB5009UG+S+IN

MikroTik RB5009UG+S+IN

7x portów Gigabit Ethernet, 1x port 2.5 Gb/s, 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

1 027,05 zł z VAT 835,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 1.5m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 1.5m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

5,45 zł z VAT 4,43 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 1.5m (zielony)

4,06 zł z VAT 3,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator