WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 2m (szary)

10,12 zł z VAT 8,23 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord podwójnie ekranowany kategorii 6a z wtykami RJ-45. Przeznaczony głównie do transmisji w sieciach 10 Gigabit Ethernet. Patchcordy te cechują się bardzo dobrymi parametrami transmisyjnymi oraz wysoką trwałością. Zastosowanie ekranu z folii aluminiowej dla każdej pary oraz oplotu w postaci siatki wokół wszystkich par, skutecznie zapobiega zakłóceniom elektromagnetycznym pochodzącym z otoczenia. Specjalny kształt zalewanej osłony o niewielkich rozmiarach zapewnia możliwość stosowania w panelach krosowych o dużej gęstości upakowania portów.
Do produkcji patchcordów zostały wykorzystane złącza z wysokiej jakości kontaktami platerowanymi złotem. Układ żył jest zgodny z ANSI/TIA/EIA-568-B. Patchcordy spełniają wymagania norm ISO/IEC 11801 class Ea oraz TIA/EIA-568B.2-1.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord STP kat.6 1m (szary)

Patchcord STP kat.6 1m (szary)

Patchcord ekranowany

3,52 zł z VAT 2,86 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

26,92 zł z VAT 21,89 zł netto

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 5m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 5m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

18,91 zł z VAT 15,37 zł netto

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 10m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 10m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

32,83 zł z VAT 26,69 zł netto

szt

RouterBoard RB4011iGS+RM

NOWOŚĆ!

RouterBoard RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

714,65 zł z VAT 581,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.5e 2m (czarny)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (fioletowy)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator